Karnety dla firm już dostępne

175 zł – tyle będzie kosztował karnet na rundę zasadniczą Speed Car Motoru Lublin. Karnety w pierwszej kolejności trafiły do sprzedaży dla zakładów pracy, wkrótce będą dostępne także dla kibiców w sprzedaży bezpośredniej.

– Każdy zakład pracy może zgłosić do nas chęć zakupu pakietu karnetów dla swoich pracowników, a my złożymy taką ofertę – mówi Piotr Więckowski, menedżer Speed Car Motor Lublin. – W wielu firmach istnieją fundusze socjalne, z których można zakupić karnety. Zachęcamy naszych kibiców, aby zgłaszają zapotrzebowanie na karnety do swoich pracodawców. W ten sposób można nabyć karnet nie wydając z własnej kieszeni złotówki.

Karnet będzie upoważniał do wejścia na stadion na wszystkie siedem spotkań sezonu zasadniczego 2018 Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Każdy dorosły, który zakupi karnet będzie miał możliwość bezpłatnego wprowadzenia na stadion dzieci w wieku szkolnym.

Karnety trafią także do sprzedaży bezpośredniej. – Chcemy, aby tak się stało na początku grudnia. Karnet na nowy sezon będzie doskonałym prezentem świątecznym – dodaje Piotr Więckowski.

 

Sponsorem relacji jest: