Mistrzostwa Polski Strefy Centralnej – Seroki

W miniony weekend na piaszczystym torze w miejscowości Seroki odbyły się Mistrzostwa Polski Strefy Centralnej na których Klub Motorowy CROSS miał swoją reprezentację.

W klasie MX Junior na trzeciej pozycji zameldował się Arkadiusz Pryk. „W wyścigu nawiązałem walkę z Konradem Dąbrowskim, który generalnie ukończył wyścigi drugiej pozycji.” – tak swoje wyścigi relacjonował Arek. W tej samej klasie startował również Dawid Porębiak, który zajął 11 pozycję.

Ciekawa walka nawiązała się pomiędzy braćmi Karolem i Łukaszem Kędzierskimi, którzy zajęli kolejno pierwsze i drugie miejsce w klasie MX Open, a to nie wszystko ponieważ podium dopełnił zawodnik KM CROSS Piotr Witek, wszyscy trzej panowie to zawodnicy teamu Bros Racing.

W klasie MX 65 na 7 pozycji do mety dotarł Olaf Olek.

W klasie MX KOBIET połowę zawodniczek stanowiły panie z KM CROSS Lublin – na bardzo wysokim drugim miejscu dojechała debiutująca w tym sezonie Wiktoria Wicińska. Tuż za podium na czwartej pozycji zameldowała się Zuzanna Dąbrowska, a piąta była Wiktoria Ciężka.

Zwycięzcą klasy MX QUAD OPEN był Artur Szczebak, który w tym sezonie pokazuje bardzo wysoką formę. Piąty w klasie MX OPEN B był Paweł Bełz.