Nowi sponsorzy i nowe nagrody

Zbliżająca się runda Mistrzostw Strefy Polski Centralnej przyciąga nie tylko kolejnych zawodników ale i kolejnych sponsorów. Dwie kolejne firmy dołączyły do tego zaszczytnego grona, a co za tym idzie zwiększa się również pula nagród. 

Ponad dziesięć tysięcy złotych – tyle wynosi suma wszystkich nagród pieniężnych, które będzie można zgarnąć w ten weekend w Karolinie. Co więcej, ponad połowa, czyli ok. 5,5 tys. złotych zostanie rozdana najlepszym zawodnikom w klasie Open A. Najlepszy z nich otrzyma aż 2,5 tys. złotych. Brzmi zachęcająco, prawda?

Na nagrody mogą liczyć startujący w klasach: Open A, Kobiety, MX 65, MX 85, Junior oraz Weteran. Bonusy pieniężne to jednak nie wszystko co zaplanowano dla najlepszych 26 sierpnia. Nowymi sponsorami zostały dwie duże marki, które dorzucą coś od siebie.

Pierwsza z nich to Leroy Merlin, który podczas finału Międzynarodowych Mistrzostw Lubelszczyzny ufundował zestawy myjek ciśnieniowych, kosiarki, a także zestawy wiertarko-wkrętarek.

Drugim sponsorem została firma Parys, która jest dystrybutorem produktów samochodowych marki Sonax. Pierwszych trzech uczestników każdej z klas zdobędzie te cenne nagrody rzeczowe, jest więc o co walczyć.

Przypominamy, że zbliżająca się runda MSPC w Karolinie odbędzie się 26 sierpnia, w niedzielę. Start imprezy w samo południe.