Perła sponsorem żużlowców KM Cross

W nadchodzącym sezonie sponsorem głównym żużlowców II-ligowego KM Cross będzie Perła – Browary Lubelskie S.A., która podpisała umowę z Klubem Motorowym Cross w Lublinie.

W sezonie 2017 będzie to jeden z najważniejszych partnerów zespołu żużlowego. – Bardzo się cieszymy, że po przerwie ligowy żużel wraca do Lublina. Jest to inicjatywa, która z pewnością przyczyni się do promocji miasta. Lubelszczyzna jest naszym rynkiem macierzystym, tym chętniej angażujemy się w tego typu przedsięwzięcia. Skład drużyny zapowiada dobry, pełen emocji sezon. Jesteśmy przekonani, iż będzie to jeden z najlepszych zespołów II ligi i mocny kandydat do awansu – mówi Andrzej Rutkowski, Dyrektor Generalny Perła – Browary Lubelskie S.A.

Równie zadowolony był Piotr Więckowski. – Perła – Browary Lubelskie S.A. to jeden z naszych najważniejszych partnerów. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim obdarzyło nas kierownictwo tak dużej i znanej firmy. Mamy ambitne cele i wierzymy, iż przy wsparciu Perły uda nam się je zrealizować – podkreślił menadżer Sekcji Żużlowej KM CROSS.

Umowa sponsorska została zawarta na sezon 2017. Obejmuje ona mecze w II lidze, w tym w fazie play off oraz Finał Srebrnego Kasku.