V Runda Mistrzostw Polski w Człuchowie

Człuchów w województwie pomorskim był miejscem, gdzie odbyła się V runda Mistrzostw Polski w Motocrossie. Nasi zawodnicy dali z siebie wszystko i do końca walczyli o pozycje. Pogoda na szczęście dopisała.

Konkurencja nie dawała wytchnienia lubelskim zawodnikom, a walka by zacięta do samego końca. Ostatecznie nie udało się wywalczyć podium, jednak nikt nie składa broni, szykując się do kolejnych zawodów.

Najlepiej ze wszystkich poradziła sobie Wiktoria Wicińska, która w klasie kobiet sklasyfikowana została ostatecznie na 4. pozycji. Wywalczyła w sumie 74 punkty, dzięki czemu zajmuje mocną 4. lokatę i traci tylko 11 punktów do znajdującej się na trzecim miejscu Wanessy Rapacz.

Nieco gorzej poradzili sobie mężczyźni. W klasie MX 125 Wiktor Małecki zakończył zmagania na 8. miejscu, a Kamil Pawłowski na 16. Panowie zebrali kolejno 65 i 49 punktów. W kategorii MX 65 z ramienia KM Cross walczył Michał Psiuk, który finiszował na 10. miejscu oraz Olaf Olek, który był 13.

Żadnych punktów nie przywiózł natomiast Oliwer Wiciński.